Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Eclat Oriflame dla kobiet

Eclat Oriflame dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 20

Eclat marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eclat został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są morela, cytrusy, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin, fiołek, irys, róża i lilia; nutami bazy są białe piżmo, wanilia, cedr, drzewo sandałowe i ambra.

Morela Cytrusy Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Fiołek Irys Róża Lilia

Białe piżmo Wanilia Cedr Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat by Oriflame.

Eclat Femme

Eclat Recenzje Perfum

Levonn
Levonn

Zapach jest całkiem ładny... Taki senny, kojarzący mi się z mglistymi, jesiennymi porankami. Trwałość słaba, wytrzymuje ok. 3 godzin. Projekcja przeciętna, najbardziej wyczuwam morelę. Perfumy raczej nie wyróżniają się niczym, można spokojnie bez płaczu je odpuścić i zainwestować w coś ciekawszego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Eclat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Eclat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Magnetic Elie Saab Le Parfum Givenchy Amarige Burberry Burberry Women Avon Passion Dance Chanel Allure Kenzo Kenzo Amour Elizabeth Arden Sunflowers Yves Saint Laurent Belle d`Opium Agent Provocateur L'Agent Cerruti 1881 Avon Extraordinary Versace Versace Woman Thierry Mugler Alien Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Givenchy Very Irresistible Sensual Paco Rabanne Ultraviolet Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Karl Lagerfeld Sun Moon Stars John Galliano John Galliano