Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Divine Oriflame dla kobiet

Divine Oriflame dla kobiet

Divine marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Divine został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bambus, fiołek, kiwi, hiacynt wodny i bluszcz; nutami serca są orchidea, frezja, jaśmin, lilia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i Śliwka.

Bambus Fiołek Kiwi Hiacynt wodny Bluszcz

Orchidea Frezja Jaśmin Lilia Róża

Drzewo sandałowe Białe piżmo Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Divine by Oriflame.

Acqua di Gio
I Fancy You

Divine Recenzje Perfum

Luana
Luana

Był okres, ze bardzo się nim zachwycałam. Na samo wspomnienie flaknu poprawiał mi się nastrój. Zapach naprawdę świeży, lekki jak powiew wiatru i to nad wodą. Nuty kwiatowe ładnie współgrają z wodnymi i zielonymi.Nie jest męczący, przyjemnie dodaje energii w ciepłe słoneczne dni. Trwałość nie jest rewelacyjna. Ale na ubraniach wyczuwałam dosyć długo. Buteleczka fikuśna w pięknym kolorze.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Nawet fajny, zielony zapach, przy tym nie za słodki. Soczysty i trochę "wodny", pewnie dzięki temu hiacyntowi. Bambus z bluszczem dodają roślinnej, liściasto-łodygowej rześkości :)
Za to trwałość - kastrofalna! Dla mnie to niestety dyskwalifikacja, kolejne perfumy, które pachną na dobrą sprawę tylko wprost z flakonu... :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Divine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Divine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Divine marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Divine marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Yves Rocher Rose Oud Oriflame Eclipse Avon Herve Leger Femme Oriflame Lovely Garden Avon Extraordinary Calvin Klein Eternity Oriflame Enigma Avon Tomorrow Avon Today Avon Passion Dance Calvin Klein Beauty Avon Far Away Guerlain Shalimar Viktor&Rolf Flowerbomb Givenchy Ange ou Demon Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Avon Herve Leger Intrigue Cacharel Amor Amor