Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Diamond Musk Oriflame dla kobiet

Diamond Musk Oriflame dla kobiet

Diamond Musk Oriflame dla kobiet Zdjęcia Diamond Musk Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Diamond Musk marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Diamond Musk został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są winogrona, mandarynka, frezja i fiołek; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i głóg; nutami bazy są piżmo, wanilia, kwiat wanilii i nuty drzewne.

Winogrona Mandarynka Frezja Fiołek

Jaśmin Ylang-ylang Głóg

Piżmo Wanilia Kwiat wanilii Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamond Musk by Oriflame.

Royal Muska

Diamond Musk Recenzje Perfum

Marimeko
Marimeko

Trochę słabo pamiętam już ten zapach,ale testowałam go i wiem że byłam zachwycona :) ciepły,otulający,piżmowy i bardzo kobiecy,żałuję że już jest niedostępny bo chętnie bym go sobie przypomniała :)

rybula
rybula

magiczny,zawzięcie szukam jego odpowiednika.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Diamond Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Diamond Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamond Musk marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamond Musk marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Oriflame Amethyst Fatale Oriflame Mirage Giorgio Armani Sensi Oriflame Amber Elixir Lacoste Joy of Pink Britney Spears Radiance Lancome Hypnose Ghost Ghost Avon Outspoken by Fergie Givenchy Amarige Lolita Lempicka Lolita Lempicka Escada Escada Magnetism Ralph Lauren Ralph Hot Laura Biagiotti Roma Clinique Simply Clinique Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Hypnotic Poison