Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Diamond Musk Oriflame dla kobiet

Diamond Musk Oriflame dla kobiet

Diamond Musk marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są winogrona, mandarynka, frezja i fiołek; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i głóg; nutami bazy są piżmo, wanilia, kwiat wanilii i nuty drzewne.

Winogrona Mandarynka Frezja Fiołek

Jaśmin Ylang-ylang Głóg

Piżmo Wanilia Kwiat wanilii Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamond Musk by Oriflame.

Diamond Musk Recenzje Perfum

Marimeko
Marimeko

Trochę słabo pamiętam już ten zapach,ale testowałam go i wiem że byłam zachwycona :) ciepły,otulający,piżmowy i bardzo kobiecy,żałuję że już jest niedostępny bo chętnie bym go sobie przypomniała :)

rybula
rybula

magiczny,zawzięcie szukam jego odpowiednika.

Diamond Musk by Oriflame 4.60 out of 5 based on 10 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Diamond Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Diamond Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamond Musk marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamond Musk marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Lancome Hypnose Giorgio Armani Sensi Priscilla Presley Indian Summer Giorgio Armani Armani Code for Women Lady Gaga Fame Oriflame Amethyst Fatale Lolita Lempicka Lolita Lempicka Hugo Boss Deep Red Givenchy Organza Cacharel Catch...Me Lacoste Joy of Pink Beyonce Midnight Heat Chanel Allure eau de parfum Oriflame Mirage Avon Outspoken by Fergie Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Stella McCartney Stella Moschino Cheap & Chic I Love Love Oriflame Amber Elixir Escada Escada Magnetism