Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Delight Oriflame dla kobiet

Delight Oriflame dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 7

Delight marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wiśnia, piwonia i bergamotka; nutami serca są cyklamen, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Wiśnia Piwonia Bergamotka

Cyklamen Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delight by Oriflame.

Delight Recenzje Perfum

dosik5
dosik5

zapach z mocnym akcentem piwonii i róży... troszkę przytłaczający i duszący... stosowałam w okresie jesienno- zimowym... był wtedy bardziej wyrazisty:) mój mąż twierdzi, że pachnę apteczką medyczną... no może coś w tym jest? :)trochę jest taki lekowaty:)

Delight by Oriflame 2.80 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Delight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Delight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delight marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delight marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Femme Marks and Spencer Infusion The Different Company Rose Poivree Jessica McClintock Always & Forever Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Stella McCartney Sheer Stella 2007 GianMarco Venturi Woman Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Kate Spade Kate Spade Caswell Massey Freesia Demeter Fragrance Heather Peter Andre Mysterious Girl