Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Delicacy Oriflame dla kobiet

Delicacy Oriflame dla kobiet

Delicacy Oriflame dla kobiet Zdjęcia Delicacy Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Delicacy marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Delicacy został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są różowy pieprz, czarna porzeczka i gruszka; nutami serca są malina, truskawka i róża; nutami bazy są piżmo, wanilia i pralina.

Różowy pieprz Czarna porzeczka Gruszka

Malina Truskawka Róża

Piżmo Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delicacy by Oriflame.

Little Red Dress

Delicacy Recenzje Perfum

violka123
violka123

Super słodziak, który otrzymałam w prezencie. Czuję truskawki, maliny, zapach jest cudowny, trwałość niestety już nie jest tak dobra. Jednak warto w niego zainwestować. Buteleczka śliczna.

amanda
amanda

Nie dajcie się zwieść , że to zapach kojarzący się ze smacznym ciasteczkiem jak na to wskazuje reklama .

Ciasteczko to iście sztuczne, plastikowe jak różowy plastikowy korek . Zupełnie niezjadalne nie mające nawet grama zapachu słodkościami .

Ni zapachu prowokującego deserku, ni zapachu maliny,truskawki ,róży. Nawet czegoś co by je przypominało .

Zresztą wszystko po krótkim czasie znika jak przysłowiowa kamfora , ale ta przynajmniej daje ładny zapach.
Reasumując totalny koszmarek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Delicacy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Delicacy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delicacy marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delicacy marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Avon Wink Escada Escada Magnetism Oriflame Miss O Fashion Princess Cacharel Amor Amor Nina Ricci Nina Avon Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Avon Avon Jet Femme Adidas Born Original for Her Escada Pacific Paradise Avon Ultra Sexy Adidas Fruity Rhythm Britney Spears Midnight Fantasy Nina Ricci Ricci Ricci Britney Spears Believe Naomi Campbell Cat Deluxe Viktor&Rolf Flowerbomb Avon Incandessence Chanel Chance Eau Tendre Sarantis C-Thru Black Diamond