Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dazzling Grace Oriflame dla kobiet

Dazzling Grace Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Dazzling Grace marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dazzling Grace został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są cytrusy i mandarynka; nutami serca są białe kwiaty i magnolia; nutami bazy są egzotyczne drzewa i paczula.

Cytrusy Mandarynka

Białe kwiaty Magnolia

Egzotyczne drzewa Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dazzling Grace by Oriflame.

Dazzling Grace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Dazzling Grace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Dazzling Grace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dazzling Grace marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dazzling Grace marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

FCUK FCUK Her Donna Karan DKNY Delicious Night Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Oriflame Believe Pierre Balmain Balmya de Balmain Avon Far Away Sensual Embrace Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Yves Rocher Ispahan DSH Perfumes Parfum de Luxe Pussy Deluxe Showcat Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Nejma Nejma 3