Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Dark Wood Oriflame dla mężczyzn

Dark Wood Oriflame dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 7

Dark Wood marki Oriflame to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dark Wood został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo gwajakowe.

Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Wood by Oriflame.

The One for Men

Dark Wood Recenzje Perfum

monika690
monika690

Do nut zapachowych trzeba jeszcze włączyć: oprócz drzewa gwajakowego, czarny pieprz i jasny tytoń :)
Napisze tak: mnie się podoba średnio za to podoba się mojemu mężowi :)

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Przy pierwszym niuchnięciu budzi skojarzenia z Infinity Moment for Him z Avonu i Hoggarem Ives Rocher ale tamte dwa są zdecydowanie ładniejsze- bardziej wyraziste. Tutaj mamy niestety i kiepską trwałość i znów to coś chemicznie słodkie, co zaczyna po jakimś czasie straszliwie męczyć, tak, że zapach staje się niestrawny. Boli głowa.

estabas
estabas

Podbudowany i zaskoczony jakością Sir Avebury,i zachwycony prostotą i elegancją butelki zamówiłem w ciemno Dark Wood i to był błąd i wielkie rozczarowanie niskim poziomem tego zapachu.W Biedronce można kupić za 15 zł zapach Luca Cipriano Gold i to jest dokładnie ten zam skład chemicznej mdłej ambry a raczej ambroksanu z dodatkiem pomarańczy i cynamonu.Gdyby tam był gwajak jak producent konfabuluje to było by cudo ,nawet sam olejek gwajakowy pachnie piękniej niż ten wtórny i nijaki gniot.Troche to podobne do Dawidof Adventure tylko płaskie i mniej ciekawe i wręcz ta sama chemia łatwa i prosta w odbiorze jak w Luca Cipriano(bóg raczy wiedziec kto to jest i czy wogole istnieje) gold chemia perfumeryjna.Tak ładna butelka to takich nijakich popłuczyn to żenujące posunięcie marketingowe.Tym zapachem kończe moją przygodę z Oriflame.Sir Avebury jest beż wątpienia wraz z Espionage perełką tej marki choć też jest to prosta kompozycja i jednak stawiał bym Espionage wyżej od sir Avebury bo jest zaskakujaco drzewny i winno owocowy a Sir Avebury no cóż na Jaśmin Ambrette,benzoes i paczule nałożone przyprawy z dodatkiem białej herbaty udającej yerba-mate sprowadzone do wspólnego mianownika przez Iso E super to wszystko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Dark Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Dark Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Wood marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Wood marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Architect Oriflame Sir Avebury Bentley Bentley For Men Absolute Yves Rocher Ambre Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Geoffrey Beene Grey Flannel Chanel Allure Pour Homme ScentStory 24 Gold Calvin Klein Obsession Oriflame Manful Avon Pure O2 For Him Hermes Elixir des Merveilles Moschino Moschino Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Montblanc Femme de Montblanc Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Nina Ricci Ricci Ricci Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Calvin Klein Liquid Gold Euphoria