Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Dancing Lady Oriflame dla kobiet

Dancing Lady Oriflame dla kobiet

Dancing Lady Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Dancing Lady marki Oriflame to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Dancing Lady został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia, meksykańska czekolada, gruszka i liczi; nutami serca są ylang-ylang, orchidea i piwonia; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Brzoskwinia Meksykańska czekolada Gruszka Liczi

Ylang-ylang Orchidea Piwonia

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dancing Lady by Oriflame.

Dancing Lady Recenzje Perfum

monika690
monika690

Strasznie męczący zapach, naprawdę nie wymiękam przy byle zapaszkach, mam mocna głowę, ale ten to przesada. Mieszanina owoców, czekolady, kwiatów i nie zidentyfikowanej świdrującej nuty, co za dużo to nie zdrowo.

Dancing Lady by Oriflame 3.57 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Dancing Lady, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Dancing Lady, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dancing Lady marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dancing Lady marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Britney Spears Midnight Fantasy Britney Spears Fantasy Rihanna Rebelle Calvin Klein CK IN2U for Her Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Thierry Mugler Angel The Healing Garden Green Tea Therapy Oriflame Ice Oriflame Miss O Fashion Princess Oriflame Eclipse Jesus Del Pozo Halloween Kiss Oriflame Diamond Musk Britney Spears Radiance Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise David & Victoria Beckham Signature for Her Calvin Klein Endless Euphoria Dolce&Gabbana D&G Light Blue Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Oriflame Mirage