Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Dancing Lady Oriflame dla kobiet

Dancing Lady Oriflame dla kobiet

Dancing Lady Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Dancing Lady marki Oriflame to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Dancing Lady został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia, meksykańska czekolada, gruszka i liczi; nutami serca są ylang-ylang, orchidea i piwonia; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Brzoskwinia Meksykańska czekolada Gruszka Liczi

Ylang-ylang Orchidea Piwonia

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dancing Lady by Oriflame.

Dancing Lady Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Seksowna cha-cha w wykonaniu piękności o oliwkowej cerze gdzieś w zadymionym klubie na przedmieściach Hawany, a może gorące namiętne tango w Argentynie? Nie. Nawet nie studniówkowy polonez. Tak nie pachnie tancerka z krwi i kości. Żadna. Nie pozowoliłaby sobie na to, by pachnieć czymś tak pospolitym i wtórnym,a przede wszystkim nietrwałym i słabo wyczuwalnym. Rozwodniona, zbyt miękka już gruszka, która za długo leżała w misce i ktoś się zlitował i postanowił zmieszać ją z niezbyt świeżym już liczi i posypać odrobiną cukru waniliowego. Pierwsze uderzenie jest włąśnie takie wodnito-owocowe z lekką waniliowością. Jest też orchidea, która miesza się w to całe owocowe towarzystwo i wychodzi z tego niezbyt strawna papka. Dodatkowo nie czuję żadnej czekolady, nic skrajnie słodkiego co mogłoby mi dać odpowiedź dlaczego jest to niby gourmandowiec. Tak może pachnieć szampon, ale nie perfumy! Kompozycja bardzo słaba pod względem jakości, projekci oraz trwałości. Nic co byłoby warte uwagi. Takich zapachów jest na pęczki głównie na niskich półkach. Oriflame nie raz i nie dwa pokazało, że umie i chce robić naprawdę dobre kompozycje, ale Dancing Lady zdecydowanie do takich nie należy.

monika690
monika690

Strasznie męczący zapach, naprawdę nie wymiękam przy byle zapaszkach, mam mocna głowę, ale ten to przesada. Mieszanina owoców, czekolady, kwiatów i nie zidentyfikowanej świdrującej nuty, co za dużo to nie zdrowo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Dancing Lady, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Dancing Lady, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dancing Lady marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dancing Lady marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Britney Spears Midnight Fantasy Britney Spears Fantasy Rihanna Rebelle Calvin Klein CK IN2U for Her Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! The Healing Garden Green Tea Therapy Oriflame Ice Oriflame Miss O Fashion Princess Thierry Mugler Angel Halloween Halloween Kiss Oriflame Eclipse Oriflame Diamond Musk Britney Spears Radiance Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise David & Victoria Beckham Signature for Her Calvin Klein Endless Euphoria Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Dolce&Gabbana D&G Light Blue Oriflame Mirage