Marki » N-Q » « Grupy

City Oasis Oriflame dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 8

karmelowy
City Oasis Oriflame dla kobiet Zdjęcia

City Oasis marki Oriflame to perfumy dla kobiet. City Oasis został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwone jabłko i Śliwka; nutami serca są nuty kwiatowe, lilia i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i karmel.

Czarna porzeczka Czerwone jabłko Śliwka

Nuty kwiatowe Lilia Fiołek

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about City Oasis by Oriflame.

City Oasis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame City Oasis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame City Oasis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum City Oasis marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu City Oasis marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diesel Loverdose Britney Spears Midnight Fantasy Oriflame Amber Elixir Britney Spears Fantasy Rihanna Reb'l Fleur Oriflame Eclipse Oriflame Power Woman Christian Dior Hypnotic Poison Playboy Play It Sexy Oriflame Love Potion Oriflame Enigma Oriflame Mirage Avon Incandessence Escada Escada Magnetism Givenchy Ange ou Demon Lancome Hypnose Oriflame VIP Night Oriflame Rock'n'Passion Oriflame Miss O Fashion Princess Avon Treselle Mystique