Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Chiffon Oriflame dla kobiet

Chiffon Oriflame dla kobiet

Chiffon marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chiffon został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są Śliwka, ylang-ylang, geranium i białe kwiaty; nutami serca są paczula, cedr i tuberoza; nutami bazy są kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe i piżmo.

Śliwka Ylang-ylang Geranium Białe kwiaty

Paczula Cedr Tuberoza

Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chiffon by Oriflame.

Sensuous

Chiffon Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zauważyłam, że Szyfon budzi skrajne emocje. Albo się go lubi albo wręcz przceiwnie, wielu też porównuje go do zapachów tzw. ´´babcinych´´. Według mnie jest poprostu inny niż wiele zapachów tej marki i myślę, że się wyróżnia, choć szczerze powiedziawszy mnie za serce nie chwycił, choć też nie odrzuca. Tuberoza i białe kwiaty słabo się na mnie wybijają niestety, bo prym wiedzie geranium z ylang ylang, a przy końcu czuje delikatne nuty sandałowca z cedrem. Moim zdaniem to nie jest zapach świeży, nie jest radosny. To dziwne kojarzy mi się jakoś tak smutno, poważnie, melancholijnie. Noszę go teraz, bo jego słaba trwałość i projekcja nie dałyby rady zimą.

Savanoja
Savanoja

Bardzo lubię ten zapach! Lubię tuberozę chyba w każdym wydaniu, a tu jest jej całkiem sporo. Uwielbiam stan lekkiego odurzenia do którego doprowadza mnie ten kwiat! Mnie te perfumy urzekają, nic mnie nie poddusza, nie mdli. Po prostu nie jest to zapach dla osób lubiących delikatne, świeże nuty.
Słabo wypada baza, sandał i cedr nie wychodzą tak jak bym tego oczekiwała. Po jakimś czasie zapach zaczyna się na mnie "zmydlać" czyli ujawnia się piżmo ale niestety tylko piżmo. Niestety, bo drzewo sandałowe zagłuszone jest nieustannie tętniącymi kwiatami.

gingerjane
gingerjane

Ten Szyfon to chyba ze stalowymi wkładkami na wykończeniu...
Niestety, ale troszkę się z tym flakonikiem pokłóciliśmy. Był taki mroczny czas w moim życiu, kiedy wszystkie flakony, próbki i odlewki spakowane czekały w Szklarskiej na przewiezienie, a ja już byłam w pół drogi do Opola. Siostra poczęstowała mnie prawie całym flakonem Chiffon właśnie, co bym nie płakała za bardzo. Chiffon jednak postanowił nie wejść ze mną w komitywę i od samego początku przyduszał swoim dziwnym czymś. Ciężko jest mi to zidentyfikować - myślałam o cedrze, ale to chyba nie do końca to: w Kilianie jest i tak nie drażni. Te białe kwiaty to się chyba przyśniły twórcy/om, albo tak bardzo się schowały w tym "czymś". Może połączenie piżma z cedrem i drzewem sandałowym? Ciężko żyć z Chiffonem - bierze Cię za gardło i mocno trzyma. O ile w tematach seksualnych po takim duszonku następuje kumulacja przyjemności, tak Chiffon wykorzystuje chwilę Twojej nieuwagi i rozproszenia, żeby zaraz potem przywalić Ci w mordę chrzęszczącym, drapiącym dymkiem. Dymek kadzidlany nie jest, bardziej taki z e-fajki o smaku liści jesiennych.
Zdecydowanie polecam próbkę przed zakupem, bo wiem, że zapach może i podoba się wielu. Niestety - poza mną.

Marimeko
Marimeko

Szyfon,ładna delikatna buteleczka-myślę sobie-coś dla mnie,a tu co? duszący i to jeszcze babciny zapach,nie podoba mi się...na szczęście zamówiłam wcześniej próbkę :)

amanda
amanda

Myślę , że sprawcy przyduszenia to cedr, geranium i tuberoza .

Drzewo sandałowe jest tutaj jakby bardziej kremowe , przez chwilę dało się wyczuć świeżą nutę , która niestety szybko odeszła i zrobiło się trochę szorstko .

Odnoszę wrażenie , że chwilami czuję C.K. Secret Obsession mają podobne chwilowe brzmienie.

W wysokich miękich , puchatych zimowych golfach nawet może ładnie się uchować .

gugusia
gugusia

Straszny dusiciel. Potworna ilość białych kwiatów z czymś lekko drzewnym. Niestety, ale kojarzy mi sie z elegancką panią po 60-tce. Kadzidło? Ojj nie! Na pewno nie! Zapach w stylu beyonde Paradise EL. Kompletnie nie moja bajka

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Chiffon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Chiffon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chiffon marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chiffon marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Annayake Miyako Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Ginestet Botrytis Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Thierry Mugler Womanity Estée Lauder Sensuous Noir Oriflame Amethyst Fatale L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Yves Rocher Hoggar Oriflame Mirage Oriflame Puressence by Ecobeauty L`Erbolario Dolcelisir Gucci Gucci Eau de Parfum Viktor&Rolf Spicebomb Serge Lutens Cuir Mauresque Christian Dior Poison Demeter Fragrance Oud Norma Kamali Incense