Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cherries Oriflame dla kobiet

wiśniowy
migdałowy
orzechowy

Cherries marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cherries został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są malina, truskawka, czarna porzeczka i wiśnia; nutami serca są frezja, magnolia i jaśmin; nutami bazy są ambra, pralina i piżmo.

Malina Truskawka Czarna porzeczka Wiśnia

Frezja Magnolia Jaśmin

Ambra Pralina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherries by Oriflame.

Escada Moon Sparkle

Cherries Recenzje Perfum

chjena
chjena

Ojej! Zobaczyłam Cherries w recenzji na jakimś vlogu i przypomniałam sobie, że kiedyś miałam próbkę tego zapachu - i nawet mój kompletnie niewprawiony wówczas licealny nos już wiedział, że nie są to perfumy, z którymi warto się jakkolwiek zaprzyjaźniać.

Woda ma kolor rozwodnionej czerwieni, a wrażenie, jakie pozostawia na skórze... landrynka! Może faktycznie lekko wiśniowo-czereśniowa, ale z pewnością nie wyprodukowana przez najlepszego cukiernika, raczej taka z kiosku za 2 zł za opakowanie. Zapach jest mdły, słodki, ale słodyczą nie gęstą i esencjonalną, a mdłą... Tego typu pachnidło jest stworzone do wyparowania w ciągu godziny, jak nie mniej.

Flakonik to chyba najjaśniejszy punkt całego programu, choć domyślam się, że korzystanie z małych buteleczek bez atomizera musi być bardzo uciążliwe. Wisienki są zabawne, urocze, ale zdecydowanie dla młodszego konsumenta. Nie wyobrażam sobie takiej ozdoby toaletki dorosłej kobiety.

Żeby nikogo nie kusiły pojedyncze aukcje na popularnych portalach podpisane "UNIKAT" wycenione na ponad 100 zł - nie, nie jest to zapach, który może pretendować do takiego tytułu. Na miejscu innych unikatów stanowczo bym się obraziła.

gingerjane
gingerjane

"Nutami głowy są malina, truskawka, czarna porzeczka i wiśnia; nutami serca są frezja, magnolia i jaśmin; nutami bazy są ambra, pralina i piżmo."
Treść recenzji powinna brzmieć: "NIE."
Bo z wymienionych tu to nie czuć nic, chyba że producent pomylił wiśnię z czereśnią. Słabe to-to, a potencjał był. Trwałość
Z flakonu śmieje się nawet moja 7-letnia kuzynka.
Oriflame przy tej pozycji bardzo mnie zawiódł - większość ich zapachów to naprawdę wysoki poziom, a tu taki paździoch... No cóż, nawet Muglerowi się zdarzyło Womanity :D

Cherries by Oriflame 2.33 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Cherries, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Cherries, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherries marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherries marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Summer Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Givenchy Oblique Play Victoria`s Secret Basic Instinct Jeanne Arthes Sweet Sixteen Biotherm Eau de Paradis DSH Perfumes Songbird Peter Andre Unconditional Lise Watier Neon Love Desirable Cofinluxe Watt Red Bath and Body Works Moonlight Magic LR Agent XX