Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Believe Oriflame dla kobiet

Believe Oriflame dla kobiet

Believe marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Believe został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża turecka, jaśmin, brzoskwinia, ambra i cedr.

Róża turecka Jaśmin Brzoskwinia Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Believe by Oriflame.

Tresor

Believe Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Gdyby dzisiaj komuś z Oriflame przyszło do głowy wskrzeszenie Believe, prawdopodobnie miał by szansę na sprzedażowym hit, a tym samym i niezłą premię. Są to bowiem perfumy doskonale wpasowujące się w oczekiwania współczesnych konsumentów spragnionych słodyczy, słodyczy i jeszcze raz słodyczy.

Wyobraźcie sobie coś z okolic Tresora (brzoskwinie, morele, wanilia, sandałowiec), gdzie zamiast silniej, różanej dominanty mamy bardzo ciepłą i bardzo słodką żywicę ambrową, z taką ilością wanilii, że śmiało można by pokusić się o próbę przyporządkowania tych perfum do kategorii gourmand. Przy czym ciągotki całości kompozycji do jakiegokolwiek retro można określić jako zerowe. Cedru nie ma, róży nie za wiele, a jeżeli cokolwiek z jaśminu w tym zapachu skapnęło to tylko to, co może być odbierane jako "nektarowe" lub "słodkie".

Mamy więc prawie jadalny ambrowy słodziak, bez sztucznych, plastikowych nut, w dodatku z bardzo przyzwoitymi parametrami użytkowymi. No i co? To byłby hicior, co nie?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Believe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Believe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Believe marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Believe marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Rochas Tocade Priscilla Presley Indian Summer Yves Rocher Nature Millenaire Oriflame Mirage Jennifer Lopez Live Lancome Tresor Banana Republic Rosewood Burberry Burberry Women Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Burberry Burberry Brit Red Rochas Alchimie Sarah Jessica Parker Covet Guerlain Samsara Eau de Parfum Paco Rabanne Ultraviolet Lancome Poeme Christian Dior Dior Addict Avon Tomorrow Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Saint Laurent Nu