Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Be The Legend Oriflame dla mężczyzn

Be The Legend Oriflame dla mężczyzn

skórzany
Be The Legend Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Be The Legend marki Oriflame to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Be The Legend został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielone jabłko, skóra i fasolka tonka.

Zielone Jabłko Skóra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be The Legend by Oriflame.

James Bond 007
CK be

Be The Legend Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Pomiędzy CK Be a Cobra Jeanne Arthes. Ładny choć niezbyt trwały. Gdzieś po drodze jest mu również z Infinity Moment Avonu a w pewnym momencie zaczyna pachnieć jak Architect- to pewnie dzięki wspólnej dla wszystkich zapachów Oriflame bazie. Mnie się podoba

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Be The Legend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Be The Legend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be The Legend marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be The Legend marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Architect Oriflame Sir Avebury Oriflame Manful Yves Rocher Ambre Noir Oriflame Fuse Oriflame Native Force Avon Mesmerize Black for Him Oriflame Ascendant Avon Pure O2 For Him Oriflame Voyager Spirit Oriflame Flamboyant Avon City Rush for Him Oriflame Platinum Avon Centre Action Avon True Force Yves Rocher Hoggar Oriflame Mirage Avon Simple Elements Crisp Forest Oriflame Giordani Man Notte Avon Perfect Strength