Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Athena Sensual Breeze Oriflame dla kobiet

Athena Sensual Breeze Oriflame dla kobiet

Athena Sensual Breeze Oriflame dla kobiet Zdjęcia Athena Sensual Breeze Oriflame dla kobiet Zdjęcia Athena Sensual Breeze Oriflame dla kobiet Zdjęcia Athena Sensual Breeze Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Athena Sensual Breeze marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Athena Sensual Breeze został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, kwiat kaktusa, figa i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, frezja i plumeria; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Bergamotka Kwiat kaktusa Figa Różowy pieprz

Jaśmin Frezja Plumeria

Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Athena Sensual Breeze by Oriflame.

Athena Sensual Breeze Recenzje Perfum

nestlee
nestlee

Pierwsze moje spotkanie z Atheną- kolezanka nią pachniala bardzo intrygująco. Postanowiłam zakupic falkonik za niewielkie pieniądze. Otwieram, wącham, myslę sobie- cudo, udany zakup. Czuje ambrę i jaśmin, dopiero po chwili slodką nutę wanilii. I na tym koniec...zaraz po aplikacji, po doslownie 5 minutach zapach znika, na moim nadgarstku nie czuje go w ogole.
Trzeba co chwilę aplikowac, zeby czuc cokolwiek, a to chyba mija się z celem. Zapach bardzo ładny, ale przez chwilę. Moze dla zwoleniczek bardzo lekkiego pachnidła, ale dls fanek zapachowej otoczki zdecydowanie nie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Athena Sensual Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Athena Sensual Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Athena Sensual Breeze marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Athena Sensual Breeze marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Britney Spears Believe Oriflame Love Potion Avon Tomorrow Puma Animagical Woman Jessica Simpson Fancy Nights Paco Rabanne Black XS Potion for Her Avon Wink Sarantis C-Thru Black Diamond Oriflame Felicity Avon Extraordinary Oriflame Enigma Moschino Moschino Funny! s.Oliver s.Oliver Original Women Oriflame Energising Oriflame Glacier Oriflame Soul Kate Moss Velvet Hour Oriflame Freya Avon Ultra Sexy