Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Mam: 1 Miałem: 3

morski
słony
Ascendant Aqua Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Ascendant Aqua marki Oriflame to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ascendant Aqua został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, nuty morskie i ambra.

Grejpfrut Nuty morskie Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ascendant Aqua by Oriflame.

Ascendant Aqua Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Zapach mydła i żelu pod prysznic, świeży, kojarzący się z czystością. Idealny po wzięciu kąpieli. Idealny na lato. Niestety, zupełnie nietrwały, albo może na mnie takie "świeżaki" się zupełnie nie trzymają? Starszy, czarny brat jest dużo lepszy.Fajny flakon.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Ascendant Aqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Ascendant Aqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ascendant Aqua marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ascendant Aqua marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf L`Erbolario Nostos Quiksilver Quiksilver for Men L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre Pacsun Kirra Norma Kamali Beach Thymes Azur Tiens Envol Burberry Burberry Sport Ice for Men