Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Aromabliss Awakening Oriflame dla kobiet

Aromabliss Awakening Oriflame dla kobiet

Aromabliss Awakening Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Aromabliss Awakening marki Oriflame to cytrusowe perfumy dla kobiet. Aromabliss Awakening został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pomarańcza, kardamon, czarna porzeczka i zielona herbata; nutami serca są owoc dzikiej róży, magnolia, zielone liście i jaśmin; nutami bazy są amyris, piżmo i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Kardamon Czarna porzeczka Zielona herbata

Owoc dzikiej róży Magnolia Zielone liście Jaśmin

Amyris Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromabliss Awakening by Oriflame.

Aromabliss Awakening Recenzje Perfum

Aromabliss Awakening by Oriflame 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Aromabliss Awakening, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Aromabliss Awakening, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromabliss Awakening marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromabliss Awakening marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Myrurgia 1916 Carolina Herrera 212 H2O Love & Toast Gin Blossom Atkinsons Gold Medal Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Faberlic Donna Felice The Organic Pharmacy Organic Glam Citron Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea