Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Aromabliss Awakening Oriflame dla kobiet

Aromabliss Awakening Oriflame dla kobiet

Aromabliss Awakening Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Aromabliss Awakening marki Oriflame to cytrusowe perfumy dla kobiet. Aromabliss Awakening został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pomarańcza, kardamon, czarna porzeczka i zielona herbata; nutami serca są owoc dzikiej róży, magnolia, zielone liście i jaśmin; nutami bazy są amyris, piżmo i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Pomarańcza Kardamon Czarna porzeczka Zielona herbata

Owoc dzikiej róży Magnolia Zielone liście Jaśmin

Amyris Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromabliss Awakening by Oriflame.

Aromabliss Awakening Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Aromabliss Awakening, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Aromabliss Awakening, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromabliss Awakening marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromabliss Awakening marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Mexx Mexx Woman Oscar de la Renta Oscar Citrus Comme des Garcons Energy C Grapefruit Bath and Body Works Pink Grapefruit Antica Farmacista Grapefruit JoAnne Bassett Sparkling Citrus Floris Pink Grapefruit Sprezzatura 768 Аrs Amandi Detaille Fleur I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Ortigia Sicilia Sicilian Lime Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh