Marki » N-Q » drzewno - wodne « Grupy

Amazonia for Him Oriflame dla mężczyzn

Amazonia for Him Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 3

wodny
Amazonia for Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Amazonia for Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Amazonia for Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Amazonia for Him marki Oriflame to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Amazonia for Him został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i guarana; nutami serca są nuty wodne, nuty zielone, cedr i cyprys; nutami bazy są mech dębowy, ambra i orzech brazylijski.

Pomarańcza Mandarynka Guarana

Nuty wodne Nuty zielone Cedr Cyprys

mech dębowy Ambra Orzech brazylijski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amazonia for Him by Oriflame.

Amazonia for Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Dramat nad dramatami (czy może, żeby było dramatyczniej nad dramaty) :-) Pachnie dokładnie jak zielona kostka do WC z Kauflandu. Kropka w kropkę. Typowy odświeżacz powietrza- psikniesz, chwilę pachnie i wywietrzeje. Bardzo kiepski produkt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Amazonia for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Amazonia for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amazonia for Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amazonia for Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Molyneux Quartz pour Homme Sergio Tacchini Experience Sailing Biotherm Biotherm Homme Force Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Marina Yachting Marina Farmacia SS. Annunziata Hyle Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon Armand Basi L’Eau Pour Homme LR Ocean' Sky Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood