Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

After Hours Oriflame dla kobiet

After Hours Oriflame dla kobiet

After Hours Oriflame dla kobiet Zdjęcia After Hours Oriflame dla kobiet Zdjęcia After Hours Oriflame dla kobiet Zdjęcia

After Hours marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. After Hours został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są nuty owocowe, Żurawina i liść czarnej porzeczki; nutami serca są piwonia, jaśmin i fiołek; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Nuty owocowe Żurawina Liść czarnej porzeczki

Piwonia Jaśmin Fiołek

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about After Hours by Oriflame.

Innocent
Le Parfum
Ultra Glam

After Hours Recenzje Perfum

Monolithe
Monolithe

Najlepszy zapach katalogowy, do dziś pamiętam jak go komplementowano. Piękny i długotrwały. Dziękuje koleżanko z dołu za podpowiedz gdzie mogę szukać bliźniaka :)

Alik1977
Alik1977

Piękne, trwałe, niestety dawno wycofane....
Dzięki koleżance, konsultance Oriflame dostałam ostatnio próbkę tych perfum i powiem tak - zapach taki jak pamiętam :-). Mogę jedynie dodać , że prawie identyczny jak Innocent Thiery Muglera. Stwierdzam to teraz jak mam oba zapachy w ręku. Teraz wiem, dlaczego zapałałam miłością do Innocenta ....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame After Hours, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame After Hours, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum After Hours marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu After Hours marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer L`Artisan Parfumeur Tea for Two Rochas Tocade Aquolina Black Sugar Balenciaga Balenciaga L`Essence Christian Dior Dior Addict Taylor Swift Taylor Yves Rocher Voile d'Ambre Avon Treselle Seduction Isabella Rossellini Manifesto Avon Rare Sapphires Mango Lady Rebel Oriflame Amber Elixir Night Lacoste Lacoste Pour Femme Estée Lauder Sensuous Noir Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Eisenberg J'ose Lanvin Jeanne Lanvin Montale Intense Cafe