Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Bohemes: Giggle Water Opus Oils dla kobiet i mężczyzn

Les Bohemes: Giggle Water Opus Oils dla kobiet i mężczyzn

miodowy

Les Bohemes: Giggle Water marki Opus Oils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, neroli, pomarańcza, mandarynka, brzoskwinia, miód, gardenia, ambra, białe piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat pomarańczy Neroli Pomarańcza Mandarynka Brzoskwinia Miód Gardenia Ambra Białe piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Bohemes: Giggle Water by Opus Oils.

Les Bohemes: Giggle Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Les Bohemes: Giggle Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Les Bohemes: Giggle Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Bohemes: Giggle Water marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Bohemes: Giggle Water marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Givenchy Jardin d'Interdit Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Calvin Klein Eternity Summer 2007 Esteban Folie de Figue Jeanne Arthes Rose Bonbon Madeleine Vionnet MV Guerlain Insolence Blooming Susanne Lang Sula Blackberry Blush Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Marc de la Morandiere Thiara Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete