Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jitterbug Opus Oils dla kobiet

Jitterbug Opus Oils dla kobiet

Jitterbug Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Jitterbug Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Jitterbug marki Opus Oils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jitterbug został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, jaśmin, wiciokrzew, kwiat afrykańskiej pomarańczy, drzewo sandałowe, cytryna, tytoń leśny i ambra.

Cytrusy Jaśmin Wiciokrzew Kwiat afrykańskiej pomarańczy Drzewo sandałowe Cytryna Tytoń leśny Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jitterbug by Opus Oils.

Jitterbug Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Jitterbug, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Jitterbug, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jitterbug marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jitterbug marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Masaki Matsushima Mat Chocolat Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Rochas Absolu Intense Simply Red Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole NafNaf Une Touche de Naf Naf Paloma Picasso Tentations Bath and Body Works Fresh Pineapple Dana Heaven Sent Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Penhaligon`s Night Scented Stock Pierre Wulff Gilda