Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) marki Opus Oils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, granat, kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin i liść czarnej porzeczki.

Lima Granat Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Sugar Island (Caribbean) by Opus Oils.

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Sugar Island (Caribbean) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Sugar Island (Caribbean) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Liz Claiborne Curve Vera Wang Flower Princess Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Steffen Schraut Steffen Schraut Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Victoria`s Secret Pure Seduction Stacked Style Fuji Flower Renato Balestra Diamante Nero Estée Lauder Pleasures Bloom Adidas Adidas Moves Pulse Her Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa