Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) marki Opus Oils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, granat, kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin i liść czarnej porzeczki.

Lima Granat Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Sugar Island (Caribbean) by Opus Oils.

Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Sugar Island (Caribbean) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Sugar Island (Caribbean) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Luciano Soprani D Luciano Soprani Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious mark. mark Instant Vacation Greek Isles Lanvin Jeanne Lanvin Mally Mally Tsi-La Organic Saqui Versace Versus Lise Watier Neon Love Desirable Victoria`s Secret Passionate Kisses Nicolai Parfumeur Createur Cococabana