Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

agarowy
Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), plumeria, kwiat afrykańskiej pomarańczy, wanilia i biały miód.

Agar (oud) Plumeria Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Mantra (Bali) by Opus Oils.

Island Girl: Mantra (Bali) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Air-Val International Minnie Mouse Montale Oriental Flowers Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes MDCI Parfums Enlevement au Serail Le Labo Neroli 36 Tocca Aqua Profumata Catania Franck Olivier Passion Extreme Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Nejma Nejma 2 Gres Cabotine Gold Florascent Aqua Floralis Jasmine