Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

agarowy
Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), plumeria, kwiat afrykańskiej pomarańczy, wanilia i biały miód.

Agar (oud) Plumeria Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Mantra (Bali) by Opus Oils.

Island Girl: Mantra (Bali) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Sahlini Parfums La Femme Amouage Amouage Homage Leonard Balahe Puredistance I Houbigant Lutece Lalique Nilang Czech & Speake Dark Rose Penhaligon`s Orange Blossom Givenchy Play For Her Amouage The Library Collection Opus III Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX