Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

agarowy
Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), plumeria, kwiat afrykańskiej pomarańczy, wanilia i biały miód.

Agar (oud) Plumeria Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Mantra (Bali) by Opus Oils.

Island Girl: Mantra (Bali) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Panouge Isabey Gardenia Luciano Soprani Solo Amore Revlon Charlie Red Profumi del Forte Roma Imperiale Gale Hayman Glamour Nicolas Danila Amazonian Gardens Washington Tremlett Iris Absolute Gabriela Sabatini Summer Tesori d`Oriente Fior di Loto Detaille Alizee Roja Dove Buzz Entertainment Bottled