Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet

agarowy
Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Mantra (Bali) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), plumeria, kwiat afrykańskiej pomarańczy, wanilia i biały miód.

Agar (oud) Plumeria Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wanilia Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Mantra (Bali) by Opus Oils.

Island Girl: Mantra (Bali) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Mantra (Bali) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Lolita Lempicka Coral Flower Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Caron Royal Bain de Caron Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Charles Jourdan L`Insolent Divine L`etre Aime Femme Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum LR Heidi Klum Poiray Sceau de Coeur Rose en Bos Rose & Vines