Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet

tuberozowy
Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Island (Hawaiian) marki Opus Oils to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, plumeria, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza, magnolia champaka, kokos i kwiat imbiru.

Lotos Plumeria Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Magnolia champaka Kokos Kwiat imbiru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Island (Hawaiian) by Opus Oils.

Island Girl: Island (Hawaiian) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Island (Hawaiian) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Island (Hawaiian) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Jardin de Soleil Perry Ellis Portfolio Elite Estée Lauder Beyond Paradise Blue Shiseido Energizing Fragrance Leonard Eau Fabuleuse Charles Jourdan Inspiration Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Jovan Island Gardenia Parfums Berdoues Violette Divine Henri Bendel Rare Mimosa InStyle Sex in The City Kiss