Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet

Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet

tuberozowy
Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Island Girl: Island (Hawaiian) Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Island Girl: Island (Hawaiian) marki Opus Oils to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, plumeria, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza, magnolia champaka, kokos i kwiat imbiru.

Lotos Plumeria Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Magnolia champaka Kokos Kwiat imbiru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Girl: Island (Hawaiian) by Opus Oils.

Island Girl: Island (Hawaiian) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Girl: Island (Hawaiian) marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Girl: Island (Hawaiian) marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Passion Lise Watier Desirable Caron Fleur de Rocaille (1993) Tous Metallic Demeter Fragrance Honeysuckle Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Demeter Fragrance Wet Garden Profumum Roma Ninfea Stila Midnight Bloom