Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Divine: Venus Opus Oils dla kobiet

żółtych kwiatów
kakaowy
morski
Divine: Venus Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Divine: Venus Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Divine: Venus marki Opus Oils to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, lotos, ylang-ylang, neroli, ciemna czekolada i wodorosty.

Róża Lotos Ylang-ylang Neroli Ciemna czekolada Wodorosty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Divine: Venus by Opus Oils.

Divine: Venus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Divine: Venus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Divine: Venus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Divine: Venus marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Divine: Venus marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale The Body Shop Aqua Lily Seven Skies Free Love Lumene Kuulas Germaine Monteil L`Eau De Monteil Clinique Happy in Bloom 2010 Sarantis B.U. Icy Daisy Fuentes So Luxurious Oriflame Midsummer Woman Oriflame Sensoria Coty Ghost Myst Kristen Michele Notes Fraiches