Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet

wodny
Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Starlet marki Opus Oils to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, gałka muszkatołowa i nuty wodne.

Róża Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Gałka muszkatołowa Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Starlet by Opus Oils.

Burlesque: Starlet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Starlet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Starlet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Starlet marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Starlet marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nanette Lepore Love Bird Prescriptives Flirt Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Love & Toast Paper Flower TerraNova Tuberose Giorgio Valenti Giorgio by Valenti Nina Ricci L`Air du Temps by Starck MOR Belladonna Project D by Dannii and Tabitha Day Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale