Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet

wodny
Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Starlet marki Opus Oils to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, gałka muszkatołowa i nuty wodne.

Róża Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Gałka muszkatołowa Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Starlet by Opus Oils.

Burlesque: Starlet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Starlet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Starlet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Starlet marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Starlet marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Ghost Ghost Summer Dream Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Prada No4 Fleurs d'Oranger Shiseido Energizing Fragrance Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Monyette Paris Monyette Paris Antonio Banderas Spirit VIP for Women Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Perry Ellis 360° Black for Women Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Jill Stuart Jasmin Fleur