Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet

wodny
Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Starlet Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Starlet marki Opus Oils to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, gałka muszkatołowa i nuty wodne.

Róża Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Gałka muszkatołowa Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Starlet by Opus Oils.

Burlesque: Starlet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Starlet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Starlet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Starlet marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Starlet marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Dream Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Fragonard Marche aux Fleurs Woods of Windsor True Rose Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Aroma M Geisha Nobara-Cha Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Essentially Me Classique Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy April Aromatics Lindenblossom