Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet

wodny
Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Siren marki Opus Oils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, jaśmin, gruszka i mech dębowy.

Śliwka Jaśmin Gruszka Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Siren by Opus Oils.

Burlesque: Siren Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Siren, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Siren, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Siren marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Siren marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Charm Ralph Lauren Romance Givenchy Lucky Charms Salvatore Ferragamo Incanto Shine Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Fiorucci Glittery Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Bogner Bogner for Woman MOR Lychee Flower Roberto Cavalli Anniversary