Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet

wodny
Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Siren Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Siren marki Opus Oils to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, jaśmin, gruszka i mech dębowy.

Śliwka Jaśmin Gruszka mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Siren by Opus Oils.

Burlesque: Siren Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Siren, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Siren, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Siren marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Siren marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Escada Escada Blue Romance Nina Ricci Pretty Nina Morgan Sweet Paradise Gattinoni Pret a Porter Clean Clean Summer Eau Fraiche Ralph Lauren Summer Romance Montale Roses Elixir Victoria`s Secret Bombshell Jil Sander Sensual Jil Sugababes Tempt Royal Apothic Venetian Grove