Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet

lekko korzenny
Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Charm marki Opus Oils to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jeżyna, szałwia, herbata, wanilia i anyż gwiazdkowaty.

Kokos Jeżyna Szałwia Herbata Wanilia Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Charm by Opus Oils.

Burlesque: Charm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Charm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Charm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Charm marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Charm marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Carla Fracci Medea Lolita Lempicka Fleur Defendue Britney Spears Hidden Fantasy Alain Delon Samourai Woman Love Gold Voluspa Mignonette Nina Ricci Le Paradis de Nina Gale Hayman Delicious Chocolate Corine de Farme Witch Taranee Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Michel Germain Sexual Blush GoodTrueBeautiful Lovelily