Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet

lekko korzenny
Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Charm marki Opus Oils to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jeżyna, szałwia, herbata, wanilia i anyż gwiazdkowaty.

Kokos Jeżyna Szałwia Herbata Wanilia Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Charm by Opus Oils.

Burlesque: Charm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Charm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Charm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Charm marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Charm marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret Succulent Victoria`s Secret More PINK Please mark. mark Jewel Juicy Couture Viva la Juicy Deborah Frutti Rossi Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Sarantis B.U. Fantasy Lancome Chrysalide Now or Never O Boticario Glamour Secrets Black O Boticario Egeo Dolce Smell Bent Prairie Nymph Sinfonia di Note Coeur de Noisette