Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet

Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet

lekko korzenny
Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Burlesque: Charm Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Burlesque: Charm marki Opus Oils to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jeżyna, szałwia, herbata, wanilia i anyż gwiazdkowaty.

Kokos Jeżyna Szałwia Herbata Wanilia Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burlesque: Charm by Opus Oils.

Burlesque: Charm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Burlesque: Charm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Burlesque: Charm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burlesque: Charm marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burlesque: Charm marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Susanne Lang Vanilla Coconut Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Aquolina Pink Sugar Annick Goutal Eau De Charlotte Carla Fracci Medea Avril Lavigne Black Star Sarantis B.U. Fantasy Etienne Aigner Clear Day Oscar de la Renta Intrusion Sprezzatura 751 Amori Erranti Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable