Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Absinthia Opus Oils dla kobiet

Absinthia Opus Oils dla kobiet

gorzki
Absinthia Opus Oils dla kobiet Zdjęcia Absinthia Opus Oils dla kobiet Zdjęcia

Absinthia marki Opus Oils to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak wisteria, wanilia, piołun i cukier.

Wisteria Wanilia Piołun Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absinthia by Opus Oils.

Absinthia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Absinthia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Absinthia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absinthia marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absinthia marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Cartier So Pretty Isabella Rossellini Manifesto Aqaba Aqaba Spring Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Creed Irisia Woods of Windsor Lily of the Valley Nicolas Danila Asian Gardens Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Les Nez The Unicorn Spell Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Galimard Ma Faute