Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Absintheo Opus Oils dla mężczyzn

Absintheo Opus Oils dla mężczyzn

gorzki
Absintheo Opus Oils dla mężczyzn Zdjęcia Absintheo Opus Oils dla mężczyzn Zdjęcia

Absintheo marki Opus Oils to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kedra Hart. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, piołun, figa, wisteria, wanilia i cukier.

Drzewo sandałowe Piołun Figa Wisteria Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absintheo by Opus Oils.

Absintheo Recenzje Perfum

Absintheo by Opus Oils 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Opus Oils Absintheo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Opus Oils Absintheo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absintheo marki Opus Oils. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absintheo marki Opus Oils reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) L`Erbolario Verde Parfum d`Empire Yuzu Fou Jardin de France The vert Sisley Sisley Eau de 1 M∙A∙C Creations Greenify Creed Chevrefeuille Jalaine Green Tea Parfums Berdoues Thea Verde Corine de Farme Douceur Nature The Vert Thymes Lavender