Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Sulphur [16S] One of Those dla kobiet i mężczyzn

Sulphur [16S] One of Those dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

cynamonowy

Sulphur [16S] marki One of Those to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sulphur [16S] został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, dzięgiel, rozmaryn, grejpfrut, kostowiec, kastoreum, opoponaks, cedr, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Cynamon Dzięgiel Rozmaryn Grejpfrut Kostowiec Kastoreum Opoponaks Cedr Drzewo gwajakowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sulphur [16S] by One of Those.

Sulphur [16S] Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum One of Those Sulphur [16S], ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu One of Those Sulphur [16S], możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sulphur [16S] marki One of Those. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sulphur [16S] marki One of Those reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Karl Lagerfeld Kapsule Light Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Jardin de France Eau epicee Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Gendarme 7 Sinful Scents Rage Gendarme 7 Sinful Scents Vanity The Party The Ten Party 1986 D`Orsay Chevalier d'Orsay Demeter Fragrance Bourbon Arno Sorel Aromatic Joya FvsS: Composition No. 6 Nejma Puro Intense