Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mercury [80Hg] One of Those dla kobiet i mężczyzn

Mercury [80Hg] One of Those dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

aldehydowy

Mercury [80Hg] marki One of Those to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mercury [80Hg] został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, mandarynka, aldehydy, rabarbar, czarna porzeczka, geranium, fiołek, cedr, paczula, drzewo sandałowe i balsam tolu.

Cytryna Mandarynka Aldehydy Rabarbar Czarna porzeczka Geranium Fiołek Cedr Paczula Drzewo sandałowe Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mercury [80Hg] by One of Those.

Mercury [80Hg] Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum One of Those Mercury [80Hg], ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu One of Those Mercury [80Hg], możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mercury [80Hg] marki One of Those. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mercury [80Hg] marki One of Those reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Kenneth Cole Reaction Thermal Gap The Natural Lanvin Vetyver Mark Buxton Black Angel Tous Tous Man Sport Ministry Of Sound Nightlife for Him Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Smell Bent Thai'd Down Esprit Celebration Happy Vibes for Him