Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hydrogen [1H] One of Those dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

aldehydowy
ozonowy
Hydrogen [1H] One of Those dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hydrogen [1H] One of Those dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hydrogen [1H] One of Those dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Hydrogen [1H] One of Those dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Hydrogen [1H] marki One of Those to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hydrogen [1H] został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, piżmo, nuty drzewne, bazylia, mech dębowy, melon, mandarynka, przyprawy, wanilia i jaśmin.

Aldehydy Piżmo Nuty drzewne Bazylia Mech dębowy Melon Mandarynka Przyprawy Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hydrogen [1H] by One of Those.

Hydrogen [1H] Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum One of Those Hydrogen [1H], ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu One of Those Hydrogen [1H], możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hydrogen [1H] marki One of Those. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hydrogen [1H] marki One of Those reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lacoste Booster Guerlain Petite Guerlain Izod Izod Esteban Fureur d'agrumes Cattier Eau du Verger Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Miller Harris Le Petit Grain Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Ocean Pacific OP Juice Manchester Manchester Cologne M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Antonio Miro Colonia