Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Our Moment One Direction dla kobiet

Our Moment One Direction dla kobiet

Our Moment One Direction dla kobiet Filmy Our Moment One Direction dla kobiet Filmy Our Moment One Direction dla kobiet Filmy
Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia

Our Moment marki One Direction to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Our Moment został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, leśne owoce i czerwona porzeczka; nutami serca są frezja, jaśmin i plumeria; nutami bazy są nuty drzewne, paczula i piżmo.

Różowy grejpfrut Leśne owoce Czerwona porzeczka

Frezja Jaśmin Plumeria

Nuty drzewne Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Our Moment by One Direction.

Wild Rose

Our Moment Recenzje Perfum

Our Moment by One Direction 3.00 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum One Direction Our Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu One Direction Our Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Our Moment marki One Direction. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Our Moment marki One Direction reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Clinique Clinique Happy Glimmering Roberto Verino Mellow Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Nina Ricci Nina Gold Edition Jeanne Arthes Love Generation Pink Mistral Grapefruit Red Currant Lancome Tresor In Love Hanae Mori Hanae Mori N01 Eisenberg Rouge & Noir Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon Alain Delon Lyra 3