Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Our Moment One Direction dla kobiet

Our Moment One Direction dla kobiet

Our Moment One Direction dla kobiet Filmy Our Moment One Direction dla kobiet Filmy Our Moment One Direction dla kobiet Filmy
Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia

Our Moment marki One Direction to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Our Moment został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, leśne owoce i czerwona porzeczka; nutami serca są frezja, jaśmin i plumeria; nutami bazy są nuty drzewne, paczula i piżmo.

Różowy grejpfrut Leśne owoce Czerwona porzeczka

Frezja Jaśmin Plumeria

Nuty drzewne Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Our Moment by One Direction.

Wild Rose
Nina
Ocean Lounge

Our Moment Recenzje Perfum

Ann
Ann

Nie ma nawet jak spodziewać się czegoś wielkiego i od tego zacznijmy.
Kompozycja w gruncie rzeczy ładna i bardzo dziewczęca. W otwarciu wyczuwam landrynki o smaku różowego grejpfruta i owoców leśnych, jest słodko i owocowo, nawet nieco zbyt słodko. Potem lekki powiew jaśminu, lecz jest to tylko mgiełka, woalka bez dużej siły przebicia (po czasie słodycz łagodnieje i zaczyna mi się kojarzyć z Femme Avon'u). To nie jest brzydki zapach, choć odciążyłabym go z części cukru i dodała czegoś dla zrównoważenia, na przykład nieco więcej jaśminu.

Projekcja niespecjalna, flakon trochę infantylny, choć widziałam gorsze.
Nic specjalnego. Nazwa bardzo trafna w kontekście zespołu, gdyż sukcesu Nirvany nie wróżę.

nestlee
nestlee

Nie jestem zwolenniczką perfum sygnowanych nazwiskiem jakiejs gwiazdy muzyki bądz filmu, ale poczulam na znajomej ten zapach i dowiedziałam się, ze to One Direction. W drogerii okazało się, ze jest promocja, no i kupiłam. Zapach delikatny, ale charakterystyczny. Nalezy zdecydowanie do słodkich i trochę cięższych. Pasuje zarowno do pracy, jak i na wieczorne wyjscie. Utrzymuje się dlugo. Zapach bardzo kobiecy.

Our Moment by One Direction 2.88 out of 5 based on 12 ratings and 2 user reviews

Zakupowe okazje

10.98 GBP
One Direction Our Moment Eau de Parfum 50ml
One Direction Our Moment Eau de Parfum 50ml
21.95 USD
Our Moment Perfume by One Direction, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
21.99 USD
One Direction Our Moment by One Direction Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
24.99 GBP
One Direction Our Moment Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
One Direction Our Moment Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
30.99 USD
Our Moment Gift Set by One Direction Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Parfum Spray 5.1 oz Body Lotion 5.1 oz Shower Gel
40.50 USD
One Direction Our Moment Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
One Direction Our Moment Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 3.4oz
79.50 USD
One Direction Our Moment Coffret Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz Body Lotion 150ml 5.1oz Shower Gel 150ml 5.1oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum One Direction Our Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu One Direction Our Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Our Moment marki One Direction. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Our Moment marki One Direction reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Christian Dior J`adore Lalique Amethyst Nina Ricci Nina Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Roberto Cavalli Just Cavalli Her Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Saint Laurent Belle d`Opium Givenchy Ange ou Demon Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Baby Doll Calvin Klein Reveal Lanvin Eclat d’Arpège Cartier La Panthere Avon Far Away Dolce&Gabbana D&G Light Blue Clinique Clinique Happy Roberto Cavalli Anniversary Yves Rocher Les Plaisirs Nature Fraise Mara des Bois Escada Sunset Heat