Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Our Moment One Direction dla kobiet

Our Moment One Direction dla kobiet

Our Moment One Direction dla kobiet Filmy Our Moment One Direction dla kobiet Filmy Our Moment One Direction dla kobiet Filmy
Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia Our Moment One Direction dla kobiet Zdjęcia

Our Moment marki One Direction to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Our Moment został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, leśne owoce i czerwona porzeczka; nutami serca są frezja, jaśmin i plumeria; nutami bazy są nuty drzewne, paczula i piżmo.

Różowy grejpfrut Leśne owoce Czerwona porzeczka

Frezja Jaśmin Plumeria

Nuty drzewne Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Our Moment by One Direction.

Wild Rose
Nina
Ocean Lounge

Our Moment Recenzje Perfum

nestlee
nestlee

Nie jestem zwolenniczką perfum sygnowanych nazwiskiem jakiejs gwiazdy muzyki bądz filmu, ale poczulam na znajomej ten zapach i dowiedziałam się, ze to One Direction. W drogerii okazało się, ze jest promocja, no i kupiłam. Zapach delikatny, ale charakterystyczny. Nalezy zdecydowanie do słodkich i trochę cięższych. Pasuje zarowno do pracy, jak i na wieczorne wyjscie. Utrzymuje się dlugo. Zapach bardzo kobiecy.

Our Moment by One Direction 3.25 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

22.99 USD
One Direction Our Moment by One Direction Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Eau De Parfum 1.7oz
One Direction Our Moment Eau de Parfum 50ml
One Direction Our Moment Eau de Parfum 50ml
FragranceX.com
21.95 USD
Our Moment Perfume by One Direction, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
24.99 GBP
One Direction Our Moment Eau de Parfum 100ml
One Direction Our Moment Eau de Parfum 100ml
FragranceX.com
29.69 USD
Our Moment Perfume by One Direction, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Our Moment Perfume by One Direction, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum One Direction Our Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu One Direction Our Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Our Moment marki One Direction. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Our Moment marki One Direction reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Christian Dior J`adore Giorgio Armani Armani Code for Women Lalique Amethyst Nina Ricci Nina Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Roberto Cavalli Just Cavalli Her Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Belle d`Opium Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Baby Doll Givenchy Play For Her Calvin Klein Reveal Lanvin Eclat d’Arpège Cartier La Panthere Cacharel Amor Amor Giorgio Armani Acqua di Gioia Clinique Clinique Happy Chopard Wish Yves Rocher Les Plaisirs Nature Fraise Mara des Bois