Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Granato Omnia Profumi dla kobiet

Granato Omnia Profumi dla kobiet

ziołowy
Granato Omnia Profumi dla kobiet Zdjęcia

Granato marki Omnia Profumi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Granato został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, gałka muszkatołowa, cynamon, pomarańcza, głóg, tymianek, róża, bez, anyż, cedr virginia, drzewo sandałowe, wetyweria, piżmo, wanilia i kardamon.

Jaśmin Gardenia Gałka muszkatołowa Cynamon Pomarańcza Głóg Tymianek Róża Bez Anyż Cedr Virginia Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo Wanilia Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Granato by Omnia Profumi.

Granato Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Omnia Profumi Granato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Omnia Profumi Granato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Granato marki Omnia Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Granato marki Omnia Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bond No 9 The Scent Of Peace Tommy Bahama Tommy Bahama Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Anamor All That Matters Geo. F. Trumper Wellington Cologne Paul Smith Rose Summer Edition Anna Sui Live Your Dream Yves Saint Laurent Parisienne Harvey Prince Temptress Bvlgari BLV Eau d`Ete Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette