Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Omega Aqua Terra Omega dla mężczyzn

Omega Aqua Terra Omega dla mężczyzn

lekko korzenny
Omega Aqua Terra Omega dla mężczyzn Zdjęcia

Omega Aqua Terra marki Omega to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Omega Aqua Terra został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, gorzka pomarańcza i szałwia muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, nuty zielone, różowy pieprz i liść fiołka; nutami bazy są nuty drzewne, mech dębowy, paczula, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Gorzka pomarańcza Szałwia muszkatołowa

Jaśmin Nuty zielone Różowy pieprz Liść fiołka

Nuty drzewne mech dębowy Paczula Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Omega Aqua Terra by Omega.

Omega Aqua Terra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Omega Omega Aqua Terra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Omega Omega Aqua Terra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Omega Aqua Terra marki Omega. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Omega Aqua Terra marki Omega reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Sentiment pour Homme Liz Claiborne Curve Kicks for Men Avon Wish of Peace Jean Patou Voyageur Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Azzaro Onyx Fabi Fabi Per Lui Molinard Molinard Homme III Coach Coach for Men Collistar Acqua Attiva