Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Kingston Ferry Olympic Orchids Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Kingston Ferry Olympic Orchids Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

morski
ziołowy
Kingston Ferry Olympic Orchids Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Kingston Ferry Olympic Orchids Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Kingston Ferry Olympic Orchids Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kingston Ferry marki Olympic Orchids Artisan Perfumes to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kingston Ferry został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ellen Covey. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty wodne, woda morska, wodorosty, cedr virginia, różanecznik, wrzos, lawenda, estragon, rumianek, mirra, nuty drzewne, dzikie kwiaty i drewno z morza.

Nuty wodne Woda morska Wodorosty Cedr Virginia Różanecznik Wrzos Lawenda Estragon Rumianek Mirra Nuty drzewne Dzikie kwiaty Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kingston Ferry by Olympic Orchids Artisan Perfumes.

Kingston Ferry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olympic Orchids Artisan Perfumes Kingston Ferry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olympic Orchids Artisan Perfumes Kingston Ferry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kingston Ferry marki Olympic Orchids Artisan Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kingston Ferry marki Olympic Orchids Artisan Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Puma Puma Create Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Paris Hilton Just Me for Man Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Nautica Nautica Sunset Voyage Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Calypso Christiane Celle Calypso Marine Norma Kamali Beach S-Perfume S-Perfume