Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Full Regalia Olivine Atelier dla kobiet i mężczyzn

Full Regalia Olivine Atelier dla kobiet i mężczyzn

Full Regalia Olivine Atelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Full Regalia marki Olivine Atelier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Full Regalia został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi wanilia; nutami serca są egipski jaśmin, marokańska róża i jeżyna; nutami bazy są piżmo i paczula.

Wanilia

Egipski jaśmin Marokańska róża Jeżyna

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Full Regalia by Olivine Atelier.

Full Regalia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olivine Atelier Full Regalia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olivine Atelier Full Regalia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Full Regalia marki Olivine Atelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Full Regalia marki Olivine Atelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Lancetti Etre Special Edition III Fendi Fendi 2004 Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Mila Schön Mila Schön Lei Etro Heliotrope Parlux The Phantom of the Opera Montale Deep Roses The Party The Garden Party Frangipane Oriflame Giordani Gold Shine Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Givenchy Play For Her Intense