Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Cielo Olivina Napa Valley dla kobiet i mężczyzn

Cielo Olivina Napa Valley dla kobiet i mężczyzn

miodowy

Cielo marki Olivina Napa Valley to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cielo został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Susan Kenward. Nutami głowy są liść laurowy i groszek pachnący; nutami serca są winogrona, figa, wiciokrzew i biały miód; nutami bazy są dąb, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Liść laurowy Groszek pachnący

Winogrona Figa Wiciokrzew Biały miód

Dąb Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cielo by Olivina Napa Valley.

Cielo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olivina Napa Valley Cielo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olivina Napa Valley Cielo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cielo marki Olivina Napa Valley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cielo marki Olivina Napa Valley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Clarins Eau Dynamisante Accord Parfait The Noir & Bergamote Geo. F. Trumper Curzon Cologne Paloma Picasso Mon Parfum Ralph Lauren Polo Crest Boadicea the Victorious Reviving Parfums Bleu English Blazer Long Lost Perfume Crepe de Chine Prince Matchabelli Abano Floris JF Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica