Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

The World Is Wonderful Olivier Strelli dla kobiet

The World Is Wonderful Olivier Strelli dla kobiet

The World Is Wonderful marki Olivier Strelli to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. The World Is Wonderful został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są winogrona, brzoskwinia, jaśmin i kamelia; nutami bazy są brązowy cukier, cedr i piżmo.

Cytryna Bergamotka Zielone Jabłko

Winogrona Brzoskwinia Jaśmin Kamelia

Brązowy cukier Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The World Is Wonderful by Olivier Strelli.

The World Is Wonderful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olivier Strelli The World Is Wonderful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olivier Strelli The World Is Wonderful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The World Is Wonderful marki Olivier Strelli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The World Is Wonderful marki Olivier Strelli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Diesel Diesel Green Feminine Ralph Lauren Glamourous Daylight Abinoam Cobice Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Jennifer Lopez Deseo Perfect Sense Mane Yu Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Sweet Years Just Me S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Geo. F. Trumper Eucris Molinard Lavande