Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Midnight Spirit Olibere Parfums dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy
Midnight Spirit Olibere Parfums dla mężczyzn Filmy

Midnight Spirit marki Olibere Parfums to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Midnight Spirit został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są włoska cytryna, lima i grejpfrut; nutami serca są geranium i dzięgiel; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, ambra i nuty drzewne.

Włoska cytryna Lima Grejpfrut

Geranium Dzięgiel

Wetyweria Cedr Virginia Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Spirit by Olibere Parfums.

Midnight Spirit Recenzje Perfum

Pola
Pola

Midnight Spirit to zacny wetiwerowiec. Zapach jest dość prosty ale ma zasadniczą zaletę- nie wysładza się :D. Aromat wetiweru jest tu dominujacy, choć nie sposób nie zauważyć i nie doecnić również dwóch nut, które ja wyczuwam bardzo wyraźne - geranium i dzięgla. Początek jest dość ostry, świdrujący zielony, cytrusy w formie gorzkich pestek, wspomniane geranium, dzięgiel i wetiwer, który jest w zapachu od otwarcia do końca. Już od początku wyraźnie wyzierają również tzw. nuty drzewne- najprawdopodobniej jakieś "super hiper" molekuły dające efekt jakiegoś bliżej (mi) nieznanego liściastego drewna. Mój mąż twierdzi, że czuje kadzidło i trochę jest w tym racji, że po pierwszych cierpkich nutach głowy odczuwalne jest powinowactwo z Loewe 7.
Jak to się czasem mówi "mniej znaczy więcej". Zapach odbieram jako ascetyczny a mimo to pełen radości i życia. Nie sposób wachając go nie przenieść się myślami do wiosennych spacerów po lesie, gdzie tętni zieloność a w nosie aż świdruje od wilgoci i zapachu wzrastających pąków.

Trwałość jest przeciętna- 6h ok fakt, że pierwsze godziny projekcja jest dobra i daje mi jako noszącej satyfację. Nie wyczuwam tu jako takiej bazy w zasadzie na mnie zapach z czasem po prostu "gaśnie" czuć go coraz mniej aż finalnie po tych 6h daje o sobie znać tylko impulsami jak się zwiększy tętno lub zmieni temperatura.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olibere Parfums Midnight Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olibere Parfums Midnight Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Spirit marki Olibere Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Spirit marki Olibere Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Aveda Chakra 6 Intuition Riva L`Altra Follia Gap G7 Mixed Perfumer`s Workshop Samba for Men Jeanne Arthes Love Generation Freedom Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Roger & Gallet L`Homme Demeter Fragrance Ginseng Root Liz Earle Botanical Essence No.1 D.S. & Durga Burning Barbershop Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Yves Rocher Samarkande