Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Still Life in Rio Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
tropikalny
Still Life in Rio Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Still Life in Rio marki Olfactive Studio to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Still Life in Rio został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dora Baghriche. Nutami głowy są yuzu, imbir, cytryna, mięta i mandarynka; nutami serca są pieprz, czarny i różowy pieprz i mleko kokosowe; nutami bazy są rum, balsam copaiba i skóra.

Yuzu Imbir Cytryna Mięta Mandarynka

Pieprz Czarny i różowy pieprz Mleko kokosowe

Rum Balsam Copaiba Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Still Life in Rio by Olfactive Studio.

Still Life in Rio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olfactive Studio Still Life in Rio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olfactive Studio Still Life in Rio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Still Life in Rio marki Olfactive Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Still Life in Rio marki Olfactive Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Yves Rocher Samarkande Animale Chaleur d`Animale pour Homme Diptyque L'Eau de L'Eau Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico s.Oliver Love Man 2008 Adidas Adidas Team Force Max Deville Camera Gap The Visionary