Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Still Life in Rio Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

Still Life in Rio Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
Still Life in Rio Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Still Life in Rio marki Olfactive Studio to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Still Life in Rio został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dora Baghriche. Nutami głowy są yuzu, imbir, cytryna, mięta i mandarynka; nutami serca są pieprz, czarny i różowy pieprz i mleko kokosowe; nutami bazy są rum, balsam copaiba i skóra.

Yuzu Imbir Cytryna Mięta Mandarynka

Pieprz Czarny i różowy pieprz Mleko kokosowe

Rum Balsam Copaiba Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Still Life in Rio by Olfactive Studio.

Still Life in Rio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olfactive Studio Still Life in Rio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olfactive Studio Still Life in Rio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Still Life in Rio marki Olfactive Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Still Life in Rio marki Olfactive Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Atelier Cologne Bois Blonds Olivier Durbano Citrine Hermes Voyage d'Hermes Parfum Carner Barcelona Costarela Diptyque Do Son Byredo Pulp Hermes Un Jardin En Mediterranee Hermes Voyage d`Hermes Puredistance Black James Heeley Figuier Amouage Dia pour Homme Creed Vetiver Geranium M. Micallef Jewel for Him Nejma Nejma 1 Diptyque Ofresia Olfactive Studio Flash Back Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Profumum Roma Victrix Amouage Honour Man The Different Company Sel de Vetiver