Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Still Life Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

Still Life Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Still Life Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Still Life Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Still Life Olfactive Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Still Life marki Olfactive Studio to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Still Life został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dora Baghriche-Arnaud. Nutami głowy są yuzu, różowy pieprz, elemi, czarny pieprz i pieprz syczuański; nutami serca są galbanum i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są cedr virginia, ambra i rum.

Yuzu Różowy pieprz Elemi Czarny pieprz Pieprz syczuański

Galbanum Anyż gwiazdkowaty

Cedr Virginia Ambra Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Still Life by Olfactive Studio.

Yuzu Fou
L`Humaniste

Still Life Recenzje Perfum

A_november
A_november

Są takie dni kiedy rozpiera nas energia i radość, jesteśmy pełni nadziei i wiary we własne możliwości a optymizm wprost w nas buzuje :)
Z takim nastawieniem kojarzy mi się ten zapach - orzeźwiający, musujący wprost na mojej skórze (zapewne zasługa kilku rodzajów pieprzu w nutach, z tym że zapach absolutnie nie jest ostry ), bardzo trwały (co w tej kategorii jest rzadkością) i zdecydowanie nie w stylu cytrusowo-odświeżającym lecz właśnie takim dodającym energii do działania. Nie wiem jak pachnie yuzu ale Still Life pachnie świetnie.
Galbanum i pieprz podkręcają zapach, sprawiają że prawie wibruje po użyciu. Coś jak w jednej z moich ulubionych piosenek: "I woke up this morning and the light was shining on me/ I heard a voice in my head: 'Stand up, feel the morning breeze...'" Zapach nawet w pięknej bazie jest cytrusowy, ale cytrusy są takie.. szlachetne? Wytrawne? Po prostu nie takie oczywiste :)
Słońce, wiatr we włosach, błękitne niebo i szybko sunące w górze cumulusy ze srebrnymi brzegami..
I świat jest nasz :)

Niszka
Niszka

Nie wiem czy to kwestia pogody, ale genialnie mi się dzisiaj nosi Still Life. Bardzo świeży, naturalny, aromatyczno - odświeżający aromat yuzu, zapach cytrusowy trochę w stylu kreacji sygnowanych przez Annick Goutal. Generalnie poza yuzu to trudno mi wyodrębnić jakieś inne składniki z piramidy nut, czuję za to nutę herbacianą. Lubię takie klimaty trochę w stylu Mandragore / Mandragore Pourpre, na obecną pogodę sprawdzają się znakomicie. Ale to chyba naprawdę trzeba lubić cytrusy. :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Olfactive Studio Still Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Olfactive Studio Still Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Still Life marki Olfactive Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Still Life marki Olfactive Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olfactive Studio Flash Back Eau D`Italie Jardin du Poete Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Hermes Eau de Gentiane Blanche Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 L`Artisan Parfumeur Caligna Tauer Perfumes 14 Noontide Petals James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Hermes Eau des Merveilles Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin Tom Ford Mandarino di Amalfi Amouage Interlude Man Diptyque Philosykos Diptyque Tam Dao James Heeley L'Amandiere Tom Ford Costa Azzurra Tom Ford Neroli Portofino Guerlain Tonka Imperiale Penhaligon`s Juniper Sling Diptyque Volutes