Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cassini Oleg Cassini dla kobiet

Cassini Oleg Cassini dla kobiet

Cassini Oleg Cassini dla kobiet Zdjęcia

Cassini marki Oleg Cassini to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cassini został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są kolendra, irys, kwiat pomarańczy, gardenia, mandarynka, frezja, osmantus i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, chryzantema, jaśmin, ylang-ylang i róża bułgarska; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, kokos, cywet, mech dębowy, wetyweria i kadzidło.

Kolendra Irys Kwiat pomarańczy Gardenia Mandarynka Frezja Osmantus Bergamotka

Goździk (roślina) Tuberoza Chryzantema Jaśmin Ylang-ylang Róża bułgarska

Skóra Ambra Paczula Piżmo Kokos Cywet mech dębowy Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cassini by Oleg Cassini.

Cassini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oleg Cassini Cassini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oleg Cassini Cassini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cassini marki Oleg Cassini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cassini marki Oleg Cassini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme de Montblanc Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stella McCartney Stella Velvet Boucheron Trouble eau Legere Dana Navy L`Artisan Parfumeur Vanilia Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Montale Deep Roses D.S. & Durga My Indian Childhood Smell Bent Monaco-Dependant Playboy Play It Spicy Gres Cabotine Gold