Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Black Tie Oleg Cassini dla kobiet

Black Tie Oleg Cassini dla kobiet

Black Tie marki Oleg Cassini to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Black Tie został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są osmantus, bergamotka, konwalia i kwiat jabłoni; nutami serca są jaśmin, gardenia, wiciokrzew i róża; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy i wanilia.

Osmantus Bergamotka Konwalia Kwiat jabłoni

Jaśmin Gardenia Wiciokrzew Róża

Piżmo Paczula Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Tie by Oleg Cassini.

Black Tie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oleg Cassini Black Tie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oleg Cassini Black Tie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Tie marki Oleg Cassini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Tie marki Oleg Cassini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Paloma Picasso Paloma Picasso Jean Patou Enjoy Vivienne Westwood Boudoir Halston Halston Classic The Different Company Sublime Balkiss Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Germaine Monteil Royal Secret II Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Weil Secret De Venus Pascal Morabito Or Noir Jeanne Arthes Jeanne