Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Spanish Rose Oilily dla kobiet

Spanish Rose Oilily dla kobiet

Spanish Rose Oilily dla kobiet Zdjęcia

Spanish Rose marki Oilily to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Spanish Rose został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, drzewo sandałowe, ambra, kokos, cywet, frezja, wanilia, brzoskwinia, jaśmin, bergamotka, czerwone jagody i cytryna.

Irys Drzewo sandałowe Ambra Kokos Cywet Frezja Wanilia Brzoskwinia Jaśmin Bergamotka Czerwone jagody Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spanish Rose by Oilily.

Spanish Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oilily Spanish Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oilily Spanish Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spanish Rose marki Oilily. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spanish Rose marki Oilily reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Victoria`s Secret More PINK Please Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Mojo Be Candy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Corine de Farme Witch Taranee Caswell Massey Vanilla Orchid Pamela Anderson Malibu Day Pamela Anderson Malibu Night Nicolai Parfumeur Createur Balkis