Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Muse Oilily dla kobiet

Muse Oilily dla kobiet

Miałem: 1

wodny

Muse marki Oilily to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Muse został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, brzoskwinia, lilia wodna, bergamotka, czerwone jabłko i cytryna.

Piwonia Brzoskwinia Lilia wodna Bergamotka Czerwone jabłko Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muse by Oilily.

Muse Recenzje Perfum

Muse by Oilily 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oilily Muse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oilily Muse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muse marki Oilily. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muse marki Oilily reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Puma Woman Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Banana Republic Jade Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Avon Urban Flowers Roma Yves Rocher Yria Gai Mattiolo That's Amore! Lei Krizia Fiori di Krizia Revlon Pink Happiness Little Secrets Arno Sorel It Is Mary-Kate and Ashley Olsen One