Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Muse Oilily dla kobiet

Muse Oilily dla kobiet

Miałem: 1

wodny

Muse marki Oilily to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Muse został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, brzoskwinia, lilia wodna, bergamotka, czerwone jabłko i cytryna.

Piwonia Brzoskwinia Lilia wodna Bergamotka Czerwone jabłko Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muse by Oilily.

Muse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oilily Muse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oilily Muse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muse marki Oilily. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muse marki Oilily reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Calvin Klein Eternity Summer 2007 Celine Collection Pastel Jean Patou Hip Esprit Celebration for Her Candie`s Heartbreaker GianMarco Venturi Girl Tonino Lamborghini Overall Regency Cosmetics Sassique Roccobarocco Tre Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2