Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lucky Girl Oilily dla kobiet

Lucky Girl Oilily dla kobiet

tropikalny
Lucky Girl Oilily dla kobiet Zdjęcia Lucky Girl Oilily dla kobiet Zdjęcia

Lucky Girl marki Oilily to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Lucky Girl został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, zielone jabłko, melon i mango; nutami serca są róża, lilia i jaśminowiec; nutami bazy są piżmo i ambra.

Pomarańcza Czarna porzeczka Zielone jabłko Melon Mango

Róża Lilia Jaśminowiec

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lucky Girl by Oilily.

Lucky Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oilily Lucky Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oilily Lucky Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lucky Girl marki Oilily. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lucky Girl marki Oilily reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Clinique Clinique Happy Glimmering Donna Karan DKNY Be Delicious Paris Hilton Just Me Victoria`s Secret Supermodel Rochas Desir Pour Femme Michael Kors Island Hawaii Tonino Lamborghini Overall Pupa Yes Silver Clean Fresh Laundry LR LR Classics Martinique Galimard Galimard Star