Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Flowers Oilily dla kobiet

Flowers Oilily dla kobiet

Flowers marki Oilily to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowers został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka i cytryna; nutami serca są cyklamen, melon, Śliwka, zielone jabłko, malina i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i wetyweria.

Mandarynka Cytryna

Cyklamen Melon Śliwka Zielone Jabłko Malina Jaśmin

Drzewo sandałowe mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowers by Oilily.

Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oilily Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oilily Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowers marki Oilily. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowers marki Oilily reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Fabi Fabi Per Lei Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Essentially Me Kuan Yin Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Gabriela Sabatini Magnetic Roger Vivier L' Iris Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947