Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Zafferano Odori dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

skórzany
tytoniowy
Zafferano Odori dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Zafferano Odori dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zafferano marki Odori to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zafferano został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enzo Galardi. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, szafran, róża, jaśmin, konwalia i ambra.

Cedr Szafran Róża Jaśmin Konwalia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zafferano by Odori.

Regal

Zafferano Recenzje Perfum

Zafferano by Odori 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odori Zafferano, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odori Zafferano, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zafferano marki Odori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zafferano marki Odori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Guepard Guepard Boudicca Wode (Paint) Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Xerjoff Uden D`Orsay Chevalier d'Orsay Alfred Dunhill 51.3 N Ralph Lauren Big Pony 3 Coty Stetson All American Profumi di Pantelleria Maestrale Etat Libre d`Orange Sex Pistols Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights