Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Vert Reseda Odin dla kobiet

Vert Reseda Odin dla kobiet

Vert Reseda Odin dla kobiet Zdjęcia Vert Reseda Odin dla kobiet Zdjęcia

Vert Reseda marki Odin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vert Reseda został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są galbanum i rezeda; nutami serca są piwonia i gardenia; nutami bazy są kadzidło i drzewo sandałowe.

Galbanum Rezeda

Piwonia Gardenia

Kadzidło Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vert Reseda by Odin.

Vert Reseda Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

Pierwszy psik i wdech to wybuch ziół i myśl skąd to znam?
Trochę jak Nuit Etoilee Annick Goutal lub Gershwin MCG

Zapach jednak szybko ewoluuje i zioła zostają gdzieś daleko w tle,pozostawiając miejsce delikatnej lekko przypudrowanej gardenii.

Bliskoskórny, delikatny i znikajacy( ze mnie po godzinie)

Szkoda, bo mogło być interesująco

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin Vert Reseda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin Vert Reseda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vert Reseda marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vert Reseda marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Violet Aftelier Boronia Single Solid Montana Suggestion Eau d`Or Roccobarocco Roccobarocco Barbie Barbie Aventura Ramon Molvizar Goldskin Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Nicolas Danila Polynesian Gardens Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete DSH Perfumes Pink Gardenia Anthousa White Tuberose Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach